Kariyer
 
Kariyer Gelişimi
Yüksek kalite hedeflerimizi, zamanında ve bütçeye uygun şekilde gerçekleştirmek için, yetenekli insanların ekibimizin üyesi olması çok önemlidir. ASC GRUP’ta, yüksek performanslı iş arkadaşlarımızı, oldukça tatmin edici koşullar altında tutmayı hedefleriz. Bu nedenle, bizim vizyon ve değerlerimizi kendilerine ait gibi sahiplenen ve kültürümüzü kendi davranışları ile birleştirebilen ve zorlu durumları iyi iş fırsatlarına dönüştürebilen insanlara odaklanırız.
 
 
İş Fırsatları
Şu anda ASC GRUP’ta ki mevcut iş fırsatlarına başvurmak ve özgeçmişinizin veritabanımızdan ulaşılabilir olması için info@ascgrup.com.tr mail adresine Özgeçmiş / CV nizi göndermeniz gerekmektedir.
 
Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı’mız tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve potansiyel olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departman ve/veya projelere gönderilir. Bu işlem, gelecekteki istihdam ihtiyaçları için aday kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır.
 
 
Staj Fırsatları
Staj fırsatları üst seviye üniversite öğrencileri için sunulmaktadır; tüm adayların İngilizce’ye hakim ve en az 3.0 ortalamaya sahip olması gerekmektedir. Yüksek talep ve sınırlı imkan sebebiyle, size önerimiz, staj başvurunuzu info@ascgrup.com.tr mail adresine göndermenizdir.