Hakkımızda
Dünyanın çeşitli bölgelerinde süregelen faaliyetleri çerçevesinde itibarı, güvenilirliği, güçlü finansal yapısı ve uluslararası şirketlerle yaptığı uzun süreli işbirlikleriyle tanınan ASC GRUP, inovatif iş modelleri geliştirmekte ve çalıştığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.
 
Faaliyette bulunduğu her coğrafyada kalıcı değerler oluşturma ilkesiyle hareket eden ASC GRUP, sürdürülebilirlik yaklaşımlarıyla geliştirdiği iş süreçleri, hizmetleri ve ürünleriyle, toplum ve iş dünyası için öncü projeleri hayata geçirmektedir.
 
Fark Yaratmak
Hizmet alanlarımız aynı olsa bile her zaman fark katarız. Ayakları yere basan yaratıcılık ve yenilik ile ekonomik değerler yaratırız.
 
Odaklanmak
Yaptığımız her işe odaklanır ve en iyisini yapmak için profesyonelce çalışırız.
 
Fayda Sağlamak
Fiziki sürdürülebilirliğimiz için güçlü rekabet ortamlarında mücadele ediyoruz. Ancak çalışanlarımıza, müşterilerimize ve topluma fayda sağlayan, onların çıkarlarına hizmet eden ürün, hizmet ve modellerin en büyük rekabet avantajımız olduğunu biliyoruz. 
 
Sürdürülebilirlik
Tek seferlik işlerin başarıya katkısının olmayacağını biliriz. Bu nedenle hedeflerimize odaklı, gelişerek ve geliştirerek daha fazlası için çok çalışırız.
 
İnsan Kaynağımız
Yeşil markası aile temelleri üzerine kuruldu. Geçen zaman içerisinde profesyonelleştik ancak aile olmanın değerlerini yitirmedik.